zavřít

Smršť detailů a video k Star Wars Force Unleashed

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Více než šest minut nových záběrů ve video dokumentu a spousta novinek k přelomové akci ze světa Hvězdných válek.

Slýcháme-li od vývojářů, že jejich dílko bude “intenzivním zážitkem, který dohrajete za dvě až tři posezení”, býváme obyčejně skeptičtí. Fanouškům Hvězdných válek je ale dávno jasné, že konzolová akce Star Wars: Force Unleashed žádným propadákem nebude, jak dokazuje nový šestiminutový video dokument s desítkami fantastických záběrů z hry. Zároveň přinášíme podrobný souhrn všech novinek od našich posledních článků:

 • Několik různých zakončení, k nimž dojdete dle morálních rozhodnutí učiněných během hraní.
 • Příběh rozprostřen mezi celých sedmnáct let od Epizody III do Epizody IV.
 • Hl. hrdina nalezen Darth Vaderem coby malé dítě; podobu/hlas dodá tomuto učedníkovi Sam Witwer ze seriálu Battlestar Galactica.
 • Vaderovou zkouškou loajality sličný doprovod imperiální pilotky Juno Eclipse (nadabuje Natalie Cox), jejíž vztah s hl. hrdinou autoři připodobňují slovním pingpongům mezi Hanem a Leiou.
 • Junina loď Rogue Shadow coby váš transport po galaxii i základna po vzoru Ebon Hawk z obou dílů KOTOR.
 • Týdny psychického týraní od Vadera v případě, že nesplníte misi nebo utržíte zranění.
 • Z nepřátel obyvatelé Felucie (ovládající Sílu a vybavení světelnými meči/tyčemi jako bodyguardi generála Grievouse z Epizody III) nebo Rancor, po němž budete muset házet okolo se povalující kameny a předměty, protože váš Force Push na něj nebude dost silný.

Star Wars Force Unleashed webdokument #3
 • Cílem několika misí lov uprchlých Jediů po celé galaxii.
 • Systém na ochranu proti zneužití Force Push budou mít všichni Jediové vč. vás v singlu i multiplayeru - v praxi budete muset používání Síly v duelech rovnoměrně vyvažovat např. šermováním se světelnými meči.
 • Učedníkovo automatické vychylování laserových střel světelným mečem se bude postupně zlepšovat a teprve později si vyvine schopnost výboje odrážet, jak to známe z ostatních Star Wars her.
 • Důraz je kladen na používání Síly a ne na šermování s mečem, tzn. nelze čekat propracovaný systém jako v sérii Jedi Knight.
Star Wars: Force Unleashed bylo nedávno odloženo na srpen, kdy vyjde pro X360, PS3, PS2 a Wii - více v předchozích článcích.
zdroj: Eurogamer, IGN, CVG, PocketGamer, GI, Yahoo, fan stránky a další

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.