zavřít

Smějící se Kratos s filtry? Ano, God of War dostává foto mód

PlayStation 4

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Sony se s vydáním God of War trefila do černého. Hra je výborná a prodává se jako rohlíky, co víc si tedy přát… Inu, třeba pořádný Photo Mode. Ten ve hře při vydání nebyl, přitom jde o jeden z nejlépe vypadajících titulů současnosti. Vývojáři ale naštěstí nelení, a i když to nestihli do vydání, přidávají Photo Mode alespoň teď.

Pokud máte konzoli připojenou k internetu, měli byste nový Photo Mode už mít. V opačném případě se připojte, God of War aktualizujte, a pak už můžete směle fotit. K Photo Mode se dostanete buď skrze Options, nebo si v nastavení povolte Touch Pad Quick Access a pak můžete fotit právě skrze touch pad.

Photo Mode nabízí klasické ovládání kamery, které můžete resetovat do původního nastavení pomocí čtverečku. Pokud jste si už hráli s Photo Mode třeba v Horizon Zero Dawn, budete tu jako doma. I v God of War si totiž můžete nastavit všechno možné od hloubky pole, ostrosti, zrnitosti, přes různé filtry, expozici, okraje, až po přidání loga hry.

27125950037_d409d5e65a_o

Vývojáři vám dokonce umožní vypnout modely Krata a Atrea, tudíž si můžete fotit jen nádherně vypadající prostředí. Stejně tak ale máte možnost nastavit oběma hlavním hrdinům různé výrazy v obličeji, podobně jako jste to mohli udělat v Horizon nebo třeba v Uncharted: The Lost Legacy.

Najednou můžete fotit smějícího se Krata, což je pohled, který se vám ve hře jen tak nenaskytne. Vedle Photo Mode zapracovali vývojáři i na zvětšení textu v menu hry a přidali možnost přemapovat si Rage Mode, jak oznámili na PS Blogu. Tam se také můžete podívat na další obrázky z Photo Mode.

27125950747_52ff7e9e07_o

Tagy: akční fantasy mytologie

Zdroje: EU PlayStation blog

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.