zavřít

Smash Court Tennis 3 míří do Evropy

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Japonský tenis slibuje jednoduché ovládání, profi turnaje i tváře Hingisové a Vaidišové.

Tenisová série od japonského Namca se na předchozí generaci konzolí těšila výborné pověsti a proto byla hráčská komunita patřičně zklamaná, když půl roku po loňském oznámení na asijské Tokyo Game Show vyšel třetí díl jen v Japonsku. Dnes ale vydavatel uvolnil válku čerstvých screenshotů a potvrdil, že v červnu se nového tenisu dočkají i majitelé Xboxu 360 v Evropě - vhodný čas pro to, podívat se na hru zblízka:

  • Licence na jména a tváře šestnácti největších světových hvězd: Rogera Federera, Marii Šarapovovou, Rafaela Nadala, Andrease Seppiho i Martinu Hingisovou a Nicole Vaidišovou.
  • Možnost přizpůsobit si vzhled postavy včetně bot, účesu, barvy pleti i oblíbených raket.
  • Jednoduchý systém ovládání, kterému snadno porozumí i nováčci, a umělá inteligence přizpůsobivší se vašemu stylu hry.
  • Z módů začátečnický tutorial, arkádová hra, profi turnaj či exhibice.
  • Online hra přes Xbox Live včetně hlasové komunikace, žebříčků nebo pořádání virtuálních turnajů s hráči z celého světa stylem dvouhry i čtyřhry.
  • Oproti předchozím dílům vylepšený grafický engine s novými animacemi, realistickým stínováním, shadery a HDR efekty.
Smash Court Tennis 3 u nás vyjde v červnu pro X360.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.