zavřít

Sledujte nástupce Rayman: Origins na uniklém videu

Windows Wii PlayStation 3 Xbox 360 Wii U

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Update: Ubisoft se rozhoupal a zareagoval. V aktuálním vyjádření existenci a vývoj Rayman: Legends oficiálně potvrdil s tím, že na něm opět pracuje Michel Ancel a jeho tým v Montpelier. Ono uniklé video je prý pouze čistě interní a v žádném směru nemá reprezentovat finální hru. Ubisoftu asi také zavolal někdo z Nintenda, protože zdůraznili, že to také nijak nerezprezentuje finální verzi konzole, ani jejích funkcí. “Toto video bylo určeno pro interní produkční týmy, které často vytváří herní prototypy s vývojářskými verzemi konzolí, které ještě nejsou finální,” píše se ve vyjádření Ubisoftu, jak reportuje VG247. Nevím jak vy, ale já kdybych dělal čistě interní video pro vývojáře, tak bych na to nenajímal herce a netočil to jako reklamu do televize. Ale co už, to je prostě Ubisoft.

Původní zpráva: Jak už to tak bývá, Ubisoftu občas něco unikne. Tentokrát si krátkou slámku vytáhnul Rayman. Jeho poslední dobrodružství jménem Rayman: Origins bylo tak skvělé, že by byl hřích neudělat pokračování. A tak tu před oficiálním oznámením máme trailer na Rayman: Legends, navíc speciálně pro Wii U. Nový Rayman jinak vypadá asi tak, jak bychom očekávali. Pořád nemá klouby, pořád skáče jako o život. Rayman: Legends ale nabídne i několik novinek.

V první řadě to budou nové hratelné postavy a možnost hrát online, což Origins chybělo. Trendy sociální hraní budou přítomny i zde, ale nemusíte se bát, že by vám do Raymana lezl Facebook nebo něco podobného. Budou to spíš menší výzvy s určitými podmínkami a odměnou. A jak už to tak u Ubisoftu bývá, podpora nových platforem bude velká. Do té míry, že Rayman: Legends bude mít na Wii U exkluzivní obsah. Navíc budete moci hru ovládat i přes dotykový ovladač/tablet.

Tím to ale nekončí. Naopak. Pamatujete na komerční hit Skylanders? Nenápadnou, akčně logickou, plošinovku od Activision, cílenou na mladší publikum? Skylanders staví část hratelnosti na hračkách, na těch skutečných. Můžete si kupovat reálné hračky, které umístíte na speciální portál a ony se pak objeví ve hře. Activision na tom rýžuje miliony. Z podobného koláčku by si chtěl Ubisoft přirozeně ukousnout také, co největší sousto. Tomu se divit nelze. A tak budou pro Wii U verzi Rayman: Legends Wii U k dispozici fyzické figurky, které se vám následně objeví ve hře, nebo alespoň ve hře způsobí nějaký efekt (viz akce se srdíčkem na videu). Problém je pouze v nutnosti kupovat figurky...

Na základě tohoto videa začaly internetem navíc kolovat spekulace o tom, jestli bude ten ovládací tablet k Wii U skutečně bezdrátový, nebo bude muset být propojen se samotnou konzolí kabelem. Slečna hérečka má totiž na videu tablet přidrátovaný ke konzoli. To by bylo dost na prd, ale berme v potaz, že Wii U nevychází příští měsíc, a tak se mohlo jednat jen o nějaký prototyp. I když další spekulace naznačují, že Nintendo má s bezdrátovým přenosem HD dat z konzole do tabletu určité problémy. Čert aby se v tom vyznal.

Tagy: plošinovka logická

Zdroje: Game Kult

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.