zavřít

Skate 2 - první informace

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nájezd skateboardu na zeměkouli a fiktivní rozhovory s kamarády původního hrdiny odhalují první detaily.

Nástupce loňského Skate (8/10, recenze) byl jasný už ve chvíli, kdy se původní hry prodalo dvojnásobek co posledního dílu Tony Hawka, a EA jej potvrdili již v únoru. Čerstvě se na oficiálním webu objevil teaser trailer a dvojice videí, v nichž bývalí kolegové hrdiny z prvního dílu formou rozhovoru vypráví, co se od té doby změnilo.

Nejprve k městu. Skate 2 se bude odehrávat pět let po prvním díle a San Vanelona se mezitím stačilo změnit k nepoznání. Do metropole vtrhly velké podniky a policie si na skateboardisty pořádně posvítila. Už jim nedávala jen varování a pokuty, ale rovnou je vyhazovala z ulic nebo dokonce zavírala do vězení. Podobný osud dost možná stihl i hrdinu, po němž se země slehla (ihned poté, co vyhrál cenu Skejťáka roku) a fiktivní kamarádi ve videích jen spekulují, co s ním je. Stala se z něj legenda, říká první, podle druhého zase skončil buďto na drogách nebo ve vězení.


Skate 2 teaser trailer


Skate 2 dvojice fiktivních interview

Ať už to bylo cokoliv, "on se tam vrátí," praví v halasovském tónu jeden z dotázaných. A na závěr zazní i starý soulový hit "Hold On, I'm Coming" od Sama & Davea z šedesátých let. Zkrátka, budeme si muset počkat, však ono to přijde..

Skate 2 byl oficiálně potvrzen opět jen pro X360 a PS3 (pro Wii/DS se chystá odnož Skate It s podporou Balance Boardu). Dle odhadů by mohl vyjít snad koncem letošního roku a ne až ten příští (jako nový Tony Hawk).
zdroj: EA.com

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.