zavřít

Škála pohybů v SOCOM Confrontation

- Preview autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Taktická akce od Sony s několika způsoby komunikace mezi spoluhráči.

Květnové číslo amerického časopisu EGM na deseti stránkách rozebírá chystanou taktickou akci SOCOM: Confrontation od Sony. Dozvěděli jsme se, že se herní postavy budou moci převalovat na stranu a přikrčeny od země házet granáty. Dále umí sprintovat, po čemž se charakter zadýchá a chvíli nebude s to přesně zamířit. Nebude chybět ani lezení po střechách či vyhýbání se explodujícím barelům na ulicích.

Viditelnost ve hře má mít blízko skutečnosti, což je rozdíl oproti mlze v SOCOM 2. Z něj se vrátí mód Elimination, kdy je cílem zabít všechny příslušníky nepřátelského týmu. Při hlasové komunikaci si ale budete muset dát pozor na realistický mód, při němž vás uslyší všichni hráči v bezprostředním okolí (dále tu bude ještě chat obecný, týmový a klanový). Vše bude viděno z pohledu třetí osoby kvůli tomu, že širokoúhlé televizory nabízí při poměru stran 16:9 příliš velký úhel pohledu.

SOCOM: Confrontation vyjde v září jen pro PS3 - více v oznámení.

zdroj: EGM

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.