zavřít

Simulace restaurace od Trevora Chana

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Trevor Chan, designer stretegických sérií Capitalism 2 a Seven Kingdoms, v současné době věnuje svůj čas zatím bezejmenné hře, která by měla být simulací restaurace.

Zadavatelskou společností je v tomto případě korejský Phantagram. Jak si můžete všimnout na přiložených obrázkách, půjde hra opravdu do nejmenších detailů.


další nové obrázky

Hráči si zde budou moci postavit a řídit svou vlastní restauraci. A jelikož to bude Vaše restaurace, můžete si ji vyzdobit jak budete chtít, tedy něco jako si možná pamatujete z Pizza Tycoonu nebo Pizza Connection 2. Také skladba jídelního lístku a ceny uvedených specialit budou jen na Vás, rovněž si budete moci vybírat a dále vzdělávat zaměstnance či učit se připravovat tajemství šéfkuchaře. A co byste to byl za obchodníka, kdybyste nezačal svůj podnik pořádně propagovat. Hra Vám navíc umožní použít i leckteré špinavé triky, které šikovně zneškodní anebo alespoň na chvíli umlčí dravou konkurenci.

Společnost Enlight, kterou založil sám Travor Chan, předpokládá, že by své dílko mohli dokončit a vydat až někdy na začátku 2004.
zdroj: GameSpot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.