zavřít

Sims Online nakonec vyjdou i v Evropě

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je vcelku logické, že se němečtí redaktoři ze SimsZone na letošní Games Convention 2002 v Lipsku zajímali především o hry s touto tématikou.

Mimo jiné se jim podařilo získat od zástupců Electronic Arts první kladné vyjádření ohledně prodeje Sims Online na starém kontinentu, tedy alespoň v jejich rodné zemi. Kromě příslibu, že tato konverze oblíbených Sims do onlinovky nebude dostupná pouze pro Američany, jak se dříve předpokládalo (info), se ale žádné další informace do světa nedostaly. V Německu jsou zvyklí na lokalizace takřka všech her (prodejnost tam je mnohem vyšší, takže se to distributorům skutečně vyplatí), tudíž jedna z prvních otázek směřovala právě do této oblasti. Bohužel zůstala opět bez odpovědi, stejně jako odhadovaný časový odstup od uvedení v USA (tam hra vychází již za pár měsíců - v listopadu).

Ať už hra vyjde v celé Evropě nebo pouze v Německu, o ekonomickém modelu jejího provozu je již dlouho rozhodnuto. Má být stejný, jako u většiny MMORPG dnešní doby - první investici tedy vložíte do nákupu hry a dále už jen platíte měsíční poplatky (cca 10 dolarů) za vedení svého účtu na herním serveru. O budoucím úspěchu Sims Online v Americe pravděpodobně nemůže být pochyb, samotní Sims se tam stali doslova kultovní záležitostí, vytvořili svou vlastní komunitu a původní hra i všechny čtyři její datadisky ještě donedávna okupovaly první příčky prodejních žebříčků.

zdroj: SimsZone.de

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.