zavřít

SimCity Societies: Destinations

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V datadisku vybudujete město tak, aby se stalo vysněnou destinací pro turisty.

Prostřednictvím jihoafrické fanstránky (thx Laku) Electronic Arts oznámili první datadisk pro podzimní titul SimCity Societies (5/10). Jmenuje se Destinations a zaměří se na turistický ruch, když se s ním pokusíte udělat z vašeho města vysněný cíl cestovatelů. Této nové strategické dimenze dosáhnete díky 100 novým budovám a typům měst. Své dosavadní romantické hnízdečko můžete proměnit v tropický plážový resort, autoritářskou metropoli v banánovou republiku atd.


Turisti přijedou do vašeho města skrz nová tranzitní místa, jako jsou letiště či přístav. Ať budou bohatí nebo chudší, v peněžence si jistě přivezou nějakou částku, kterou zde hodlají utratit a vy jim k tomu poskynete dostatek příležitostí. Samozřejmě existují různí cestovatelů s různými potřebami, zájmy a různě finančně silní, jež přilákáte podle toho, jaký druh města vybudujete. Těchto druhů Simů zde bude celkem 35 - byznysmeni, věřící, politici, dobrodruzi, zástupci sekt atd. Jednou ze zábavných atrakcí může být i místo, kam údajně dopadlo UFO.

Datum vydání SimCity Societies: Destinations zatím není stanoveno, dá se odhadovat léto.
zdroj: fansite

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.