zavřít

Sigma: Vyrob si svoji potvůrku...

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Sigma: The Adventures of Rex Chance je 3D realtimová strategie, odehrávající se ve třicátých letech tohoto století kdesi v jižním Pacifiku.

Ačkoli klasické realtimové těžení, stavění a bojování zůstává, Sigma se bude od ostatních strategií dost odlišovat minimálně jedním, a to možností vytvořit si kombinací z asi padesáti dílů vlastní jednotky s nejrůznějšími schopnostmi - pěkně jako v ostrově dr. Moreaua. Tak třeba býčí hlava vyrobí útočné potvory, z lasiček uděláte dobré průzkumníky atd; kombinací bude něco okolo tří set tisíc. O tom bude ostatně i celý příběh - jako veterán z první světové války Rex Chance se vydáte na ostrovy, které padouch zapleveluje svými mutanty. A tak vám nezbyde, než s ním bojovat jeho vlastními zbraněmi.


Celkem bude v Sigmě patnáct misí, úzce propojených příběhem. Firma Relic Entertainment už dokázala na Homeworldu, že se nebojí vyrobit revoluční strategii, takže v případě Sigmy se zřejmě máme na co těšit. Hra vyjde začátkem příštího roku.

Ondřej

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.