zavřít

Shrek 2: Team Action a Snowy the Bear

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Activision dnes oznámila, že pro milovníky slavného zlobra Shreka připravila další dobrodružství v podobě počítačové hry s názvem Shrek 2: Team Action.

Majitelé konzolí již tento titul možná znají. Vyrobilo jej pro ně ve spolupráci s DreamWorks studio Luxoflux. Verzi pro PC vyvinul tým, který si říká Beenox. V obchodech by tato hra měla být od příštího týdne.

Název - Shrek 2: Team Action - už cosi naznačuje. Vedle klasických akčně adventurních prvků zde totiž budou i prvky týmové akce. Čeká vás nový příběh plný překvapení, nebezpečí, soubojů a zvratů. Ovládat budete skupinu čtyř postaviček, do které budete moci kromě Shreka přiřadit kteréhokoliv z jeho devíti přátel. Každá postavička bude oplývat jinými schopnostmi a vy se během hry mezi nimi budete moci volně přepínat dle potřeby. Vedle single-playeru pro vás tvůrci připravili také multiplayer.

Na PC si to z konzolí namířila i další populární postavička - Snowy the Bear čili Medvěd sněžný. Role jeho průvodce se ujala vydavatelská společnost Alawar Entertainment. Není nic, co by tento hrdina vzhledem připomínajícím spíše myš, nezvládl. V jedné hře (Snowy: The Bear's Adventures) je schopen procestovat nejrůznější místa pestrého světa, v jiné (Snowy: Space Trip) se odváží zase do vesmíru a v další (Snowy: Puzzle Islands) zase potrápí vaše mozkové závity. Některé jeho kousky si můžete zahrát už nyní online přímo na webu Alawaru. Jedná se totiž o shareware hry, které jistě potěší nejen malé hráče. Registrovaní uživatelé se mohou těšit na desítky levelů, jednodušší módy pro děti a různé upgrady zdarma.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.