zavřít

Shadow of Destiny také pro PC a Xbox

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Populární adventura pro PS2 - Shadow of Memories, se dočká také svého portu na PC i Xbox.

Oznámila to dnes vydavatelská společnost Konami Of Europe (KOE), která tím zároveň představila své nové vývojové studio KOE R&D, ukázkou jejichž talentu se má Shadow of Memories (Destiny) jako jeho první počin v září 2002 stát.


další nové obrázky

Shadow of Memories (Destiny) je příběhem volby a jejího působení na ostatní. Hlavní hrdina Eike je zavražděn a probouzí se kdesi mezi životem a tím, co je za ním. V "limbu" se Eike setkává s tajemnou postavou, která se představila jako Homunulus a nabídla mu prostředek jakým by mohl zvrátit svůj osud a zabránit své vraždě. Eike se ve svém příběhu bude muset potýkat s mnoha úkoly a užije si výletů i do minulosti (z 20.století do středověku). Metody, které však Eike používá k odvrácení své smrti, budou mít lavinovitý efekt na všechny, s nimiž se setká.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.