zavřít

Severní Afrika v SOCOM Confrontation

- Preview autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Mezi multiplayerovými mapami v taktické akci najdete remaky z předchůdců i zbrusu nové lokace.

Dnes navážeme na nedávný článek o taktické akci SOCOM: Confrontation od Sony. Ta nabídne 7 online map zasazených do Severní Afriky, přičemž najdete mezi nimi i remake klasických Crossroads z předchozího dílu - tentokrát však až pro 32 hráčů a s novými lokacemi na okraji (např. dvěma věžmi pro odstřelovače). Z nových lokací navštívíte třeba luxusní hotel Urban Wasteland, z něhož však bude přístupných jen několik podlaží a proto se většina bojů odehraje v podzemním tunelu či na vícepatrovém parkovišti.


Dozvěděli jsme se také, že rankované zápasy budou mít fixní nastavení - pokud změníte některý parametr, výsledek se nezapočítá do oficiálních žebříčků. V současnosti probíhá uzavřené betatestování, přičemž v létě autoři přizvou vybrané skalní fanoušky z webu SOCOM.com.

SOCOM: Confrontation vyjde na podzim pro PS3 - více v předchozích článcích.
zdroj: EGM, WP

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.