Severance: Blade of Darkness
zdroj: Archiv
Preview

Severance: Blade of Darkness

20. 3. 2000 0:00 | autor: Redakce Games.cz |

Blade - previewAutor: DeathStalker & GOnDaRPublikováno: 20.března 2000•Kdysi... ...


Blade - preview

Autor: DeathStalker & GOnDaR
Publikováno: 20.března 2000

Kdysi...
Bladův příběh začíná velmi, velmi dávno, v dobách, kdy se stateční válečníci obývající zemi stávali stále více arogantní a nafoukaní. Bůh dobra nebyl touto situací vůbec potěšen a tak se rozhodl, že je čas na trest a na zem seslal ohnivého draka, který měl zničit vše ve svém dohledu.

Zkorumpovaní a líní válečníci nebyli pro bestii žádnou překážkou a vypadalo to, že i zbytek planety bude zdevastován. Tento nesmírně mocný drak by jistě zničil veškeré lidstvo, kdyby nebylo jedné bohyně: Aihy. Ta se ve své dobrotě rozhodla postavit vůli ostatních bohů a ukovala zvlášť silný meč, který v rukách pravého válečníka mohl porazit onoho draka. Byl zde jediný hrdina, kterému se tento skoro nemožný úkol mohl povést. Blade.

Blade se s nestvůrou utkal, porazil jí, ale nezabil. Drak utekl do své jeskyně, kde se po tisíce let léčil ze svých zranění. A Blade svoje vítězství zaplatil vlastním životem, když podlehl zraněním. Stal se však legendou. Meč vyrobený bohyní Aihou byl pohřben do jeho hrobky, která byla zamčena pěti klíči. Tyto klíče byly schovány v různých částech země, aby nikdo nemohl Blada a jeho meč vyrušit.


Současnost
Zlý temný mág Dal Gurak nyní ohrožuje svět se svými armádami. Legendu o Bladovi bere jako skutečnost a proto ví o drakovi i meči, který leží v Bladeově hrobce. Také ví, že s oním mečem má sílu ovládnout draka. Nejhorší zprávou je, že se mu již podařilo nalézt jeden z pěti klíčů. Trpaslíci, v jejihž dole se Bladeova hrobka nalézá, nemají tušení, jak se ke všem pěti klíčům dostat. Ale je jasné, že je musí získat dříve než Dal Gurak.

Času příliš nezbývá a tak vysílají svého nejlepšího válečníka, aby informoval ostatní rasy, co svět nyní očekává. A zde začíná celý příběh o boji proti Dal Gurakovi.

pokračování

Obrázek zdroj: Archiv
Obrázek zdroj: Archiv
Obrázek zdroj: Archiv
Obrázek zdroj: Archiv
Obrázek zdroj: Archiv
Obrázek zdroj: Archiv
Obrázek zdroj: Archiv
Obrázek zdroj: ArchivNejnovější články