zavřít

Serious Sam: The Second Encounter info

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O pokračování vcelku úspěšné střílečky Serious Sam (naše recenze) od chorvatského Croteamu se již určitou dobu ví, ale teprve nyní byla hra Serious Sam: The Second Encounter oficiálně oznámena a zároveň s tím byly uvolněny i první obrázky ze hry.

Ty vypadají opět úžasně a jen potvrzují to, že po vizuální stránce nebude hře co vytknout.


Zajímavé je, že pokračování vyjde již v listopadu, tedy jen asi 8 měsíců po prvním dílu, ovšem podobně jako svůj předchůdce bude za levný peníz (necelých 20 dolarů). A o co v pokračování hry půjde? Jak si ještě možná pamatujete, Sam se na konci prvního dílu vypořádal se všemi protivníky (a že jich byly tisíce) a nakonec se vypořádal i s hlavním bossem. Hra pak končila v momentu, kdy Sam nastupuje na svou vesmírnou loď a má se vrátit zpět do našich časů. Právě zde bude navazovat pokračování hry. Jeho loď se vzápětí dostane do problémů a Sam je nucen přistát v horách Jižní Ameriky. Ale i tam na něho čeká spousta potvor a Sam bude mít co dělat, aby nezůstal navždy ve starověku.

Mezi přednosti hry bude opět patřit kooperativní hra až ve 4 lidech a ještě vylepšený multiplayer. Ten bude obohacen o velmi kvalitní mód Seriously Warped, který vám již delší dobu nabízíme ke stažení přímo od nás. Jak vidíte, rozhodně se máme opět na co těšit a speciálně příznivci Dooma si přijdou na své:)
zdroj: Bluesnews

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.