Serious Sam 2 se představuje
zdroj: tisková zpráva

Serious Sam 2 se představuje

29. 4. 2005 21:21 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Jak jste si mohli všimnout, před pár dny bylo oficiálně oznámeno pokračování série úspěšných first-person stříleček vývojářského studia Croteam - Serious Sam 2.

Během tohoto týdne jste se dokonce mohli dočkat prvních screenshotů a teď je tedy čas přinést i nějaké ty konkrétní informace.

Obrázek zdroj: tisková zpráva O tom, že Serious Sam 2 poběží na novém enginu, už víte z minula. Stejně jako o tom, že s sebou tento engine přináší výrazná vylepšení po grafické i fyzikální stránce, což mimo jiné znamená například téměř úplně zničitelné prostředí (každá destrukce bude prý unikátní) či mnohem početnější hordy nepřátel valících se ze všech stran. Hra jako taková bude čítat 24 levelů (plus nějaké další skryté) rozdělených do sedmi kapitol odehrávajících se v sedmi různých lokalitách. Podíváte se například na tropický ostrov, do mokřin, ledové pevnosti, čínských měst, jejichž obyvatelé uctívají King Konga nebo do údolí obrů, kde se budete prodírat mezi obrovskými stébly trávy a mega-zrnky písku (Sam by snad měl mít v této části hry možnost řídit obří mravence).

Pokud jde o nepřátele, těch by mělo být 42 typů. Některé z nich budete znát z předchozích her, jiné budou nové - sebevražedn9 bombarďáci (s obrovskou bombou místo hlavy), "kleeři" (s očima žhnoucíma ohněm a ve variantě schopné létání), zombie, čarodějnice, různé verze démonů, roboti na kuřích nožkách a s hlavama tyranosaurů, klauni házející vybuchující koláče, přerostlé kytky, aj. K dispozici budete mít deset různých druhů vozítek, včetně vznášedla, helikoptéry, motorky, aj. Samozřejmě nebudete ochuzeni ani o slušný arzenál schopných zbraní, ve kterém nebudou chybět pila, granáty, plazmová zbraň, raketomet, Uzi, a mnoho dalších. Vedle single-playeru se můžete těšit také na multiplayer s kooperativním módem a podporou až 16 hráčů.

zdroj: seriouszone

korgull

Nejnovější články