Sci-fi střílečka BlackSite: Area 51
zdroj: tisková zpráva

Sci-fi střílečka BlackSite: Area 51

24. 1. 2007 20:20 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Tahle multiplatformová střílečka (PS3, X360, PC), která se má ve třetím kvartálu tohoto roku objevit na trhu, vypadá čím dál tím zajímavěji.

Vyjma již dříve vyřčených informací, ve kterých byla také zmínka o vaší čtyřčlenné speciální skupině vojáků bojujících proti alienům, se uvedené téma může rozšířit o nutnou kooperaci, probíhající na základě jednoho jediného kontextového tlačítka. Pokud se prokážete být špatným velitelem, morálka vašich spolubojovníků bude úměrně tomu klesat, stejně jako vyhlídky na přežití. Pakliže je hloupě navedete do nějaké mizérie, dočkáte se u nich kupř. zhoršení střelby, resp. úspěšnosti zásahu, opakované excesy se dále projeví na jejich únavě a nebo útěku z boje.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Zajímavostí může být skutečnost, že zásadní roli zde mají hrát dopravní bojové prostředky jako je ATV či civilní vozidla, připravte se ovšem také na nálet vrtulníku, kde se můžete zhostit tolik oblíbené a tradiční role střelce. Neméně zajímavě se pak jeví zpráva, že herní levely mají několik různých cest, kudy se vydat, což posléze nabízí kupř. možnost obchvatu nepřátelských pozic a obklíčení (což u čtyřčlenné squadry zní jako ten starý vtip o policajtech:-) nebo výpadu z nekrytého boku. V tomhle kontextu se mluví o častém a důležitém využití různých objektů, za kterými se budete moci krýt, o krycí palbě - ale zase všeho s mírou, neboť díky zničitelnému prostředí nelze setrvat příliš dlouho na jednom místě.

Samozřejmě, že nebude opomenut online multiplayer s řadou rozmanitých módů, které mají být alternativou k zavedeným typům jako je Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag a nebo půjde o unikátní nápady jako je Siege, kde bude snaha o zabrání a kontrolu určitého území odchytáváním (zajímáním) nepřátel. Není však řečeno, kolik přesně lidí tu bude moci participovat. Video (38MB) vypadá opravdu mnohoslibně, takže se nezbývá než těšit na příchod další sci-fi laděné FPS.
zdroj: IGN

mart

Nejnovější články