zavřít

Sci-fi FPS Chrome vyjde v češtině

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Bára Veselá z Cenegy nám dnes odpoledne poslala tiskovou zprávu o tom, že podepsali smlouvu s polskou společností Techland na distribuci titulu Chrome.

Tato nadějná sci-fi FPS, o které jsme si nedávno povídali s jejím hlavním designérem, u nás vyjde (stejně jako jinde ve světě) v průběhu září a s českými titulky (běžná cena 999 Kč, na Tiscali GameShopu 899 Kč).

    Chrome je FPS taktická akční hra, jejíž příběh se odehrává v budoucnosti za kolonizace nově objevené sluneční soustavy Valkyria. Neobvykle dramatický příběh je zasazen do divokého prostředí pěti planet. Hra nabízí 14 různorodých a obtížných misí. Unikátní atmosféru ve hře umocňují tropické lesy, pouště, krátery hory a v neposlední řadě hi-tech zbraně, futuristické technologie a dopravní prostředky. Svět ve hře Chrome je kontrastem mezi tajemnou přírodou a člověkem vytvořenými technologieme budoucnosti.
Mimochodem, na webu Cenegy Czech jsou dále informace o dětské adventuře Báječné dobrodružství nebo o výprodeji triček s herními motivy (Atlantis 3, Warcraft 3, Baldur's Gate 2, NHL 2001, Prince of Persia 3D a LOTR Fellowship of The Ring) jen za 50 Kč.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.