Sci-fi FPS Chrome vyjde v češtině
zdroj: tisková zpráva

Sci-fi FPS Chrome vyjde v češtině

24. 6. 2003 15:15 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Bára Veselá z Cenegy nám dnes odpoledne poslala tiskovou zprávu o tom, že podepsali smlouvu s polskou společností Techland na distribuci titulu Chrome.

Tato nadějná sci-fi FPS, o které jsme si nedávno povídali s jejím hlavním designérem, u nás vyjde (stejně jako jinde ve světě) v průběhu září a s českými titulky (běžná cena 999 Kč, na Tiscali GameShopu 899 Kč).

    Chrome je FPS taktická akční hra, jejíž příběh se odehrává v budoucnosti za kolonizace nově objevené sluneční soustavy Valkyria. Neobvykle dramatický příběh je zasazen do divokého prostředí pěti planet. Hra nabízí 14 různorodých a obtížných misí. Unikátní atmosféru ve hře umocňují tropické lesy, pouště, krátery hory a v neposlední řadě hi-tech zbraně, futuristické technologie a dopravní prostředky. Svět ve hře Chrome je kontrastem mezi tajemnou přírodou a člověkem vytvořenými technologieme budoucnosti.
Mimochodem, na webu Cenegy Czech jsou dále informace o dětské adventuře Báječné dobrodružství nebo o výprodeji triček s herními motivy (Atlantis 3, Warcraft 3, Baldur's Gate 2, NHL 2001, Prince of Persia 3D a LOTR Fellowship of The Ring) jen za 50 Kč.
zdroj: PR

jd

Nejnovější články