Sci-fi first-person střílečka Empire
zdroj: tisková zpráva

Sci-fi first-person střílečka Empire

24. 6. 2006 13:13 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Teprve loni založené vývojářské studio Chair Entertainment (jeho tým tvoří i pár lidí, kteří se podíleli na vývoji akční sci-fi hry Advent Rising pro PC a Xbox) odhalilo na vlastních stránkách svůj první projekt.

Je jím hra s názvem Empire, zasazená do světa, jenž bude veřejnosti nejdříve představen letos v listopadu, a to ve stejnojmenném románu slavného spisovatele Orsona Scott Carda, který při svém psaní vycházel právě z nápadu vývojářů z Chair Entertinment a velkou měrou se podílí také na tvorbě herního příběhu. Co víme už teď, je to, že se děj Empire bude odehrávat v nedaleké, ovšem ne zrovna šťastné, budoucnosti, během druhé občanské války v Americe.

Díky magazínu Firingsquad, který neváhal vývojáře kontaktovat, aby mohl svým čtenářům předložit více informací, jsme se jinak dozvěděli i to, že žánrově půjde o first-person střílečku, přičemž jejím základem bude technologie Unreal Engine 3. Co se týče termínu vydání, ten je zatím ve hvězdách. Momentálně se prý tvůrci poohlíží po vydavateli. Snad už brzy prozradí o svém díle více a nezapomenou vypustit i nějaký ten screenshot.

korgull

Nejnovější články