zavřít

Sci-fi first-person střílečka Empire

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Teprve loni založené vývojářské studio Chair Entertainment (jeho tým tvoří i pár lidí, kteří se podíleli na vývoji akční sci-fi hry Advent Rising pro PC a Xbox) odhalilo na vlastních stránkách svůj první projekt.

Je jím hra s názvem Empire, zasazená do světa, jenž bude veřejnosti nejdříve představen letos v listopadu, a to ve stejnojmenném románu slavného spisovatele Orsona Scott Carda, který při svém psaní vycházel právě z nápadu vývojářů z Chair Entertinment a velkou měrou se podílí také na tvorbě herního příběhu. Co víme už teď, je to, že se děj Empire bude odehrávat v nedaleké, ovšem ne zrovna šťastné, budoucnosti, během druhé občanské války v Americe.

Díky magazínu Firingsquad, který neváhal vývojáře kontaktovat, aby mohl svým čtenářům předložit více informací, jsme se jinak dozvěděli i to, že žánrově půjde o first-person střílečku, přičemž jejím základem bude technologie Unreal Engine 3. Co se týče termínu vydání, ten je zatím ve hvězdách. Momentálně se prý tvůrci poohlíží po vydavateli. Snad už brzy prozradí o svém díle více a nezapomenou vypustit i nějaký ten screenshot.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.