S War Times do válečných časů
zdroj: Archiv

S War Times do válečných časů

12. 7. 2003 22:22 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Vývojáři z Legends Studios jsou velkými obdivovateli dobrých strategií jako jsou Command & Conquer, Warcraft, Age of Empires nebo Starcraft, a proto se rozhodli se inspirovat tím nejlepším z těchto všech a vytvořit své vlastní dílo, ze kterého vám dnes navíc přinášíme velký balík nových screenshotů.

Hra se jmenuje War Times a pojednává o druhé světové válce. Proto vás asi ani nepřekvapí, že se zde objeví tyto čtyři národy: Němci, Britové, Sověti a Američané. Všechny vybavené zbraněmi, které skutečně v té době užívaly.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Kampaně War Times vycházejí z historických faktů, jsou tedy založeny na skutečných bitvách. Když už se jali tvůrci využít toho nejlepšího z výše uvedených titulů, to by bylo, aby se ve hře neobjevil multiplayer - samozřejmě se objeví. Ošizeni nebudete ani o kooperativní hru. Rozmanitost hraní zaručuje i to, že vývojáři dbají na rozličnost každé ze stran, které budou postupovat různými strategiemi, ať už půjde o útok či obranu. Kdy přesně si budete moci War Times pořídit ještě není jisté. Na oficiálních stránkách však vývojáři píší, že by k vydání mělo dojít ještě letos.
zdroj: homepage

korgull

Nejnovější články