zavřít

S jezevcem na rozlícené matky v Postal 3

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Třetí díl vás postaví před nejedno dilema: budete hrát hodného nebo zlého policajta? + 10 MINUT VIDEA

Poté, co na konci druhého dílu zdevastoval město jaderným výbuchem, vydává se Dude neboli hrdina zvrhlé akce Postal 3 do městečka Catharsis a jako první si potřebuje najít práci. Nabízí se místo uklízeče v prodejně s erotickým videem a pomůckami: Dude přijde do obchodu, polepeného směšnými plakáty na filmové parodie (Schindler's Tits, Harry Potter s vibrátorem apod), obdrží potřebné vybavení a vysává, vysává a zase vysává.. až najednou do obchodu vtrhne banda rádoby pobožných matek a s odvoláním na mravní zodpovědnost začnou peskovat prodavače. Zde se pro vás otevře první příležitost, jak zasáhnout do dění.


Co do stylu hraní půjde o otevřený herní svět jako např. v GTA, jen s tím rozdílem, že nebudete odměňováni za zabíjení, ba naopak se vám prý bude hrát obtížněji, čím víc nepřátel zabijete. Ostatně, pokud budete chtít, můžete celou hrou projít bez spáchání jediné vraždy. Mimo to se vám nabídne spousta profesí, z nichž některé budete muset v úvodu hry povinně vyzkoušet (abyste prý objevili, co ve hře všechno budete moci dělat, což dle vývojářů Running With Scissors mnozí hráči předchozích dílů neudělali). A hodlají jít do extrému: v jednom případě třeba obléknete policejní uniformu a na vás bude se rozhodnout, budete hrát policajta hodného nebo zlého.

Pokud by vás banda matek v obchodě s pornem tak rozlítila, že byste se rozhodli pro krajní řešení, nabídne se pochopitelně otázka: jak na to? Postal proslul strašlivými jatkami, kterých šlo vždy docílit exotickými způsoby, a trojka nebude výjimkou. Kromě opice či zmutovaných koček se vám do ruky dostane funící jezevec - ano, slyšeli jste správně - vaší první zbraní bude obrovský jezevec, fungující na principu motorové pily (však mu také přezdívají Badgersaw).


Postal 3 10-min. gameplay video stažitelná verze (126 MB, high-res)

Notnou dávku legrace si ale užijete i se samotným vysavačem, fungujícím na principu Gravity Gun z HL2, tzn. budete s ním moci popadnout kterýkoliv předmět a házet jím po ostatních. Potěší i drobné detaily: při vysátí předmětu skutečně uvidíte, jak cestuje hadicí, a čím více toho sesbíráte, tím větší a těžší bude pytel na vašich zádech. Autoři však stále neprozradili, v čem spočívá onen bombastický koncept multiplayeru, jaký před lety slíbili při oznámení hry. Ví se jen to, že nebudou chybět klasické módy jako DM, TDM, CTF a další.

Postal III je ve skutečnosti mnohem vzdálenější, než by se z obrázků a videa zdálo: dle vývojářů se hra spíš než v alfa stádiu nachází ve fázi prototypu a rozhodně nevyjde dřív než ve 2. čtvrtletí 2009 pro PC i X360 (a s největší pravděpodobností i PS3). Mimochodem, chcete-li si zkrátit dlouhou chvilku, připomínáme také stejnojmenný film od milovaného režiséra Uwe Bolla...
zdroj: Gamespot, IGN, Jeuxvideo

levis

Novinky na CZC.CZ

 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit
 • hra Wreckfest

  Pravidla jsou od toho, aby se porušovala a tak ve ...

  1599 Kč Koupit
 • hra Wreckfest

  Pravidla jsou od toho, aby se porušovala a tak ve ...

  1599 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.