Rozšíření pro Galactic Civilizations, Axis & Allies
zdroj: Archiv

Rozšíření pro Galactic Civilizations, Axis & Allies

14. 5. 2003 19:19 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Obzvlášť v našich končinách dokáží lidé "opravdu ocenit", když je něco zadarmo.

A zadarmo bude i nově ohlášený rozšiřující balíček k oblíbené vesmírné strategii Galactic Civilizations, který chystá Strategy First vydat již toto léto. Addon přitom bude k dostání přes centrálu vývojářů ze společnosti Stardock. Galactic Civilizations vyšla 25. března.

Balíček bude obsahovat nový stupeň obtížnosti - tzv. "Nightmare", nové technologie a také nový nástroj ("Integrated Technology Navigator"), který výrazně zjednodušuje a zpřehledňuje probírání se rozsáhlým schématem nových technologií. Objeví se také jedna nová rasa - Arnorové, nové anomálie, dokonce i nový možný konec hry, nové zobrazení hvězd na hlavní obrazovce (měly by vypadat méně ploché) a mnoho dalšího. Byly učiněny i některé úpravy, které by měly mnohem více hráče podnítit se ke hře neustále vracet.

U žánru real-time strategií zůstaneme i v případě další nově oznámené hry - Axis & Allies: RTS (pracovní název). Tento titul je vyvíjen studiem TimeGate Studios, které má na svědomí také sérii Kohan a nyní zároveň pracuje na dalším pokračování této série (o čemž jsme vás informovali před pár dny) - Kohan: Kings of War. Vydání Axis & Allies: RTS je naplánováno až na rok 2004. Inspirací se tvůrcům stala jedna z nejprodávanějších stolních her od Larryho Harryse - Axis and Allies.

S tímto titulem se nepodíváte do vesmíru ani do fantasy světa. Axis & Allies: RTS znovu oživí závažné historické události a konflikty z období 2. světové války. Hráč dostane příležitost řídit armádu a ekonomiku jedné z nejmocnějších zemí té doby - USA, Anglie, Německo, SSSR a Japonsko, a postarat se tak o rozhodnutí, která by mohla změnit osud světa. Ve vaší moci budou jednotky všeho druhu - letecké, námořní, pozemní. Axis & Allies: RTS bude vybavena multiplayerem s možností online hry a mocným generátorem náhodných scénářů.

zdroj: PR

ko

Nejnovější články