zavřít

Rozmanité životní cesty The Sims 3

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Simíci hodní i zlí, simíci jako kleptomaniaci, paranoici i kuchaři - o tom všem v našem rozšiřujícím preview.

Od březnového představení plnohodnotného pokračování životního simulátoru The Sims 3 autoři stihli v nejrůznějších rozhovorech a diskusních fórech prozradit doplňující informace, z nichž vybíráme ty nejpodstatnější, doplněné novým obrázkem:

  • Městečko rozdělené na centrum (vč. obchodů nebo parku) a přilehlé obytné části, které mimochodem bude možné všechny přestavět k vlastní libosti a podobně změnit i jejich obyvatele.
  • Vylepšený pathfinding simíků, kteří si cestou najdou buďto pešky, nebo skočí do auta a kousek se svezou.
  • Při tvorbě postavy možnost dysfunkčních vlastností: ze simíka snadno uděláte kleptomaniaka, odnášejícího věci lidem z jejich příbytků, nevychovance nebo věčně ustrachovaného paranoika.
  • Rysy postavičky ovlivňující i její životní dráhu, kdy např. "zlý" simík si usmyslí, že svrhne vlastního šéfa, a půjde si za tímto cílem, dokud nedojde uspokojení.
  • Vliv profesionální kariéry na vlastnosti simíka, který např. coby úspěšný kuchař dovede uvařit dobroty, o jakých se ostatním postavičkám bude jen zdát.
  • Při odstěhování se některého simíka z domácnosti možnost jej s hrou následovat, opustit staré městečko a začít nový život.
  • Stále s možností vytáhnout simíkovi z bazénu žebřík, jenže postavička se tentokrát dovede vyškrábat ven.
The Sims 3 vyjdou někdy příští rok pro PC - více v našem preview.
zdroj: Yahoo!, 1UP

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.