zavřít

Rozbíjení čenichů v Prizefighter

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První obrázky z realisticky pojatého boxu s kariérou v dokumentárním stylu.

Velcí fanoušci boxu z Venom Games našli silného vydavatele v podobě 2K Games, takže říkají-li vám něco jména jako Joe Louis, Cassius Clay a Jake LaMotta (nebo alespoň Rocky Balboa :) a nejste s hraním omezeni na PC, máte se v ambiciózním titulu nač těšit:


  • Realisticky pojaté tréninky i zápasy plus dění kolem nich včetně delikates typu vzestupy a pády, marketingový prodej sebe sama, sláva stoupající boxerovi do hlavy - filmařsky stabilně vděčné téma tak rozčeří i vody herního průmyslu.
  • Primárním cílem hry bude klasicky vítězit a získat & obhajovat tituly (nebylo specifikováno ve které váze/vahách).
  • Příběh má být odvyprávěn jedinečným dokumentaristickým stylem.
Prizefighter vyjde v 2.čtvrtletí 2008 a to pro netradiční směsku X360, Wii a Nintendo DS. Prozatím si můžete ukrátit čas na domovské stránce.
zdroj: PR

jester

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.