Romantická simulace Kiss Before Midnight
zdroj: tisková zpráva

Romantická simulace Kiss Before Midnight

15. 2. 2007 12:12 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Kiss Before Midnight, tak se jmenuje nový projekt německého vývojářského studia RoToBee, které můžete znát jako autory různými cenami ověnčené simulace Singles.

Jak už název napovídá, půjde o hru plnou emocí, flirtování, skutečné romantiky. Zasazena má být do Paříže. A opět to bude simulace. Hráči v ní zastanou různé role a zažívat ve městě lásky nejrůznější romantická dobrodružství. Cíl je jasný - získat srdce příslušného protějšku. Potkávat přitom budete spoustu různých lidí a čelit reálným problémům na poli lásky.

Kiss Before Midnight sestává z několika kapitol, jež vyprávějí příběhy hlavních postav hry. Jednotlivé děje jsou vzájemně složitě propleteny, ale otevřené. Průběh flirtování budete moci ovlivnit všemi těmi klasickými a běžně používanými triky, jako jsou různé emocionální výlevy a akce v rámci dialogů, romantické dárečky, pěkný ohoz, atd. Zkrátka, vy sami budete rozhodovat o tom, jak se bude váš vztah vyvíjet. Ale to až někdy ve třetím čtvrtletí tohoto roku, kdy má být Kiss Before Midnight vypuštěna, minimálně v německy mluvících zemích. Zatím můžete trénovat v reálu...

zdroj: PR

korgull

Nejnovější články