RollerCoaster Tycoon 3: Soaked
zdroj: tisková zpráva

RollerCoaster Tycoon 3: Soaked

14. 5. 2005 17:17 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Rollercoaster Tycoon 3: Soaked! - tak se jmenuje nadcházející datadisk pro oblíbenou tycoonovku zaměřenou na budování zábavních parků.

Z názvu je zjevné, že se s ním budete moci zaměřit konkrétně na tvorbu aquaparků a dokazují to i screenshoty v naší galerii, mezi které přibylo i pár nových kousků. Tento addon z dílny vývojářského týmu Frontier Development by měl být k dostání už příští měsíc.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

S Rollercoaster Tycoon 3: Soaked! se můžete těšit na velkou spoustu nových atrakcí. Budou mezi nimi různá akvária, která bude možné navzájem propojit systémem tunelů, čímž umožníte, aby se v nich umístění živočichové (nejrůznější druhy ryb či žraloci) mohli setkávat; vodní skluzavky, tunely a tobogány; vodopády vytvořené propojením dvou vodních ploch na různých úrovních; bazény; ale také nová horská dráha, z níž budou návštěvníci moci stříkat vodu na davy pod sebou. Samozřejmě, že si budete moci všechny své atrakce také řádně vyzkoušet. Chybět nebudou ani tuny nových dekorativních předmětů.

Zároveň dostanete možnost dalšími novými způsoby ovlivňovat hosty parku. Například budete moci pohybem myši zvířit vodu v bazénu a vytvořit tak vír, který vtáhne ječící plavce pod vodu. Prostě budete mít dost prostředků (včetně vodních děl) na to, abyste zajistili dobrou pověst názvu addonu, tedy aby všichni návštěvníci parku byli dokonale promočeni. Zábavná budou jistě i vystoupení delfínů či kosatek. V tomto ohledu můžete být pasováni na choreografy. Sami navrhnete, jaké kousky a s kým budou vaši svěřenci lidem ukazovat. Díky speciální kameře se budete moci dokonce celé show zúčastnit (podobně jako to bylo s ohňostroji v minulém díle).
zdroj: GameSpotIGN

korgull

Nejnovější články