RollerCoaster Tycoon 2: Time Twister info
zdroj: tisková zpráva

RollerCoaster Tycoon 2: Time Twister info

20. 9. 2003 14:14 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Jak jsme vás nedávno informovali, Chris Sawyer a jeho firma ohlásili druhý datadisk k simulaci zábavního parku RollerCoaster Tycoon 2, který ponese podtitul Time Twister.

RollerCoaster Tycoon 2: Time Twister zdroj: tisková zpráva Tehdy jsme vám nabídli několik prvních screenshotů a teď se díky nově spuštěné homepage konečně můžete dozvědět též něco o náplni hry. Time Twister vezme hráče na projížďku časem, a to v obou směrech. Během 14ti scénářů zavítáte do pravěku, časů bájných legend a mýtů, temného středověku, dvacátých let, éry Rock & Rollu (50. léta) i do vzdálené budoucnosti.

Ve všech těchto obdobích budete moci budovat své zábavní parky a začleňovat do nich ty nejbláznivější prvky dané doby - celkem jich hra nabídne asi 140. Představte si horské dráhy, vedoucí nad safari s dinosaury, či hippies tanečníky, bavící vaše návštěvníky. Pralidé, sopky, rytíři, středověké hrady, kostlivci, mimozemšťané i futurističtí bojovníci - to vše by měli majitelé Time Twisteru ve hře postupně objevit a začlenit do svých center stejně jaké třeba bludiště s Minotaurem nebo speciální zábavní atrakci s jet packy. RollerCoaster Tycoon 2: Time Twister vyjde u Atari letos na podzim a bude vyžadovat ke spuštění původní hru.

zdroj: Atari

kate

Nejnovější články