Rogue Warrior se řítí i bez marketingu
zdroj: tisková zpráva

Rogue Warrior se řítí i bez marketingu

25. 11. 2009 13:13 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Bethesda za pár dnů vydá střílečku s Mickey Rourkem a to bez jakékoli reklamy.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Podle informací dostupných na Steamu vyjde akční střílečka Rogue Warrior již 1. prosince letošního roku. Což je s podivem vzhledem k naprosto nulovému marketingu, který hře dělá její vydavatel, čímž je (navzdory dřívějším spekulacím) asi stále Bethesda.

A zároveň rozhodně škoda, protože hra vůbec nevypadá špatně. Připomeňme, že se v ní zhostíte role Richarda "Demo Dicka" Marcinka, který se hluboko za studené války vydá na nebezpečnou misi s cílem zneškodnit údajný program balistických střel v Severní Koreji. Brzy nato zjistí, že celá věc je patrně součástí mnohem širšího spiknutí, které by v případě úspěchu mohlo vážně posilnit pozici Moskvy na mezinárodní scéně.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Marcinka tvůrci charakterizují jako "pořádného amerického chlapíka od rány", který se s ničím dvakrát nepárá, umí být krutý, neoblomný a nesmlouvavý. Ostatně právě proto byl povolán do mise, kde ho čekají ti nejtěžší protivníci (převážně členové elitních severokorejských jednotek) se špičkovou výzbrojí. Hl. hrdina je ale připraven: k dispozici má totiž rovnou pětadvacet brutálních zabijáckých chvatů, které se během hraní postupně naučí.

Připomeňme, že hlavní postavu namluví vloni na Oscara nominovaný americký herec Mickey Rourke (sám o sobě legenda, na které by Bethesda mohla snadno postavit celý marketing okolo vydání). Ke spuštění budete potřebovat minimálně procesor Pentium 4 na frekvenci 3.4Ghz, ač se doporučuje Core 2 Duo E6400 nebo lepší. 1GB operační paměti postačí pod Windows XP, u Visty se doporučuje dvojnásobek. Jako ideální grafickou kartu autoři uvádí ty z řady NVIDIA 8800 nebo ATI HD2900 PRO, hra ale poběží i na NVIDIA 7900 nebo ATI X1800.

Rogue Warrior tedy vyjde patrně 1. prosince pro PC, Xbox 360 a PlayStation 3 - více v našem zpravodajství:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Ruské hlídky z Rogue Warriora  [16.6.2009 13:13 - levis]
Znovuodhalení Rogue Warrior  [28.4.2009 10:10 - levis]
Rogue Warrior screenshoty  [8.1.2007 10:10 - korgull]

zdroj: WP

levis

Nejnovější články