zavřít

Robotím uklízečem na Zemi v WALL-E

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Roztomilý robůtek od Pixarů uklízí Zeměkouli a kouká po sličné robotce. + OBRÁZKY, VIDEO

Herní doprovod rodinného filmu WALL-E od Pixarů zřejmě okouzlí nejen ty nejmenší: kdo by nepomohl roztomilému robůtkovi, který je posledním žijícím na Zemi s navíc dost truchlivým úkolem: uklidit odpad, zanechaný zde lidstvem nějakých 700 let v budoucnosti. V první úrovni s názvem Welcome To Earth budete popojíždět okolo zdemolovaného města a řešit puzzly interakcí s prostředím.


obrázky z X360 verze

Wall-E (čti Wally) umí skákat, přeskládat se do přenosné kostky, za pomoci dalších předmětů opravovat jiné stroje a také odpadky zpracovat v pět různých druhů kuliček, které je v puzzlech často potřeba někam hodit nebo umístit. Pak ale přijde druhá úroveň Directive, kdy dostanete do rukou EVE aneb létající robotku se vzhledem iPodu a neodolatelným šarmem, který na Wallyho okamžitě zafunguje. Konečně v třetím levelu Sandstorm budou oba hrdinové cestovat napříč zbořeninami v písku a navzájem si pomáhat (např. EVE střelbou a přenášením Wallyho přes vysoké překážky).


WALL-E záběry z hraní

Protože celá hra se ponese v rodinném duchu, nesmí chybět ani multiplayer. Ten nabídne několik odlišných módů, od střílení z předem nalajnované trasy po kolektivní řešení puzzlů či zápasení s lasery. Majitelé verze pro Wii pak dostanou několik exkluzivních úrovní se střílením ve stylu Time Crisis/House of the Dead (tzn. chozením po nalinkované trase), kdy ze všech hráčů vyhraje ten, kdo nejrychleji zamíří a vystřelí.

Wall-E vyjde 24. června pro PC, Mac, X360, PS3, PS2, PSP, Wii a DS - více v oznámení.
zdroj: Gamespot, GT

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.