zavřít

Roboti (Robots) vyjdou s českým dabingem

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost CD Projekt rozšířila svůj vydavatelský plán o hru Roboti, která se zrodila na motivy stejnojmenného filmu.

Za vývojem filmového hitu Roboti stojí autoři veleúspěšného animované díla Doba ledová (Ice Age), které našincům jistě nemusíme blíže představovat. Humorná 3D akční hra Roboti pro celou rodinu bude stát 559 Kč a objeví se na domácím trhu koncem března v kompletní české verzi s dabingem od stejných herců, kteří propůjčili své hlasy filmovým postavičkám. Více o náplni hry v tiskové zprávě:
    Prožijte si dobrodružství geniálního robota–vynálezce jménem Rodney Copperbottom, který se přestěhuje do velkého města, aby nastoupil do zaměstnání ve společnosti, kterou založil jeho hrdina z dětství. Poté, co Rodney odhalí podlý plán na převzetí vlády nad celým městem, se tento statečný mladý robot společně se svými novými přáteli pokusí překonat všechny překážky, jež mu stojí v cestě, uvědomí si, po čem vlastně touží – a pokusí se udělat ze světa místo, kde by mohl být každý robot šťastný.

    Připravte se na divoké jízdy v rychlých robotických vozidlech, vylepšujte své vybavení pomocí různých úžasných součástek, společně s věrným Wonderbotem vyřešte náročné hádanky, bojujte se zlými roboty a prozkoumávejte vysoce interaktivní 3D prostředí, ve kterém ožívá svět z filmu Robots the Movie.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.