Remake arkády Rocket Knight
zdroj: Archiv

Remake arkády Rocket Knight

5. 1. 2010 11:11 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Na obě konzole zamíří především s pravou arkádovou hratelností a jednoduchým ovládáním.

Zvětšit zdroj: Archiv Vývojáři z Climex u Konami již na jaře vydají Rocket Knight neboli remake stařičké arkádové klasiky s maskotem Sparksterem v hlavní roli. Narozdíl od spousty podobně laděných titulů je to ale věc cílená na euroamerický trh, s evropskými vývojáři, trojrozměrnou grafikou a jak dokazují i první dojmy ze zahraničí, tak vůbec vším potřebným, co moderní arkády dělá stravitelnými.

Rocket Knight se prý především dobře ovládá a má v sobě ten zapomenutý "feeling" starých her, které člověku okamžitě sednou do rukou, aniž by se jim musel přizpůsobovat - a to navzdory tomu, že se prý hraje dost podobně jako třeba nedávný New Super Mario Bros Wii.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv

Jakmile Sparkstera dostanete do rukou, okamžitě s ním budete umět skákat, mlátit, střílet, točit se, létat vzduchem a tak dále, aniž by vás to stálo špetku drahocenného času. Samotná hra je pak prý velkou poctou starým arkádám, skládá se z jednoduchých levelů, které neomrzí ani při opětovném hraní, a stojí především na překonávání dosaženého skóre a udržování Sparkstera na rozumné úrovni zbývajících životů. A nebyla by to arkáda, kdyby u toho nechyběly pestré souboje s bossy, rozumní, ale ne zbytečně chytří nepřátelé - a samozřejmě řada hráčských žebříčků a achievementů.

Rocket Knight vyjde na jaře 2010 na Xbox Live a PlayStation Network.
zdroj: 1UP

levis

Nejnovější články