zavřít

Red Baron Arcade letí na PS3

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Předělávka klasického leteckého simulátoru okořeněná powerupy a multiplayerem.

Za pár dnů se na platformě PS3 objeví v rámci online služby PSN ke stažení předělávka druhdy populárního PC simulátoru Red Baron, připomínající letecká esa první světové války. Nicméně jak již podtitul "Arcade" napovídá, pro konzolové potřeby dostane zdejší válčení mnohem přístupnější kontury. Jednotlivé mise se soustředí především na rychlou akci v rámci adrenalinových dogfightů, okořeněných příležitostným bombardováním pozemních cílů, potažmo eskortem, pro což vyberete adekvátní letoun s několika odlišnými parametry, mezi kterými bude i výdrž.

Eventuální poškození však budete moci v cuku letu opravit nalezením příslušného power-upu přímo na bojišti, kde nebude chybět ani doplnění munice či speciální ukazatel, umožňujícího posléze provádět zajímavé manévry. Jako třeba rychlou otočku či dramatické zrychlení. Akce proběhne z pohledu třetí osoby, tedy svůj stroj uvidíte na obrazovce, na níž ovšem podle ohlasů z IGN budete mít místy problém sledovat nepřítele, který se vám příliš vzdálí.


Za což může jednak slabší grafické zpracování a pak i nestabilní snímkování, u něhož lze nicméně doufat ve zlepšení při příchodu hry na PSN trh. Samozřejmostí jsou postupně odemykatelné věci jako další letadla či medaile oceňující vaše snažení a zapomenout nelze ani na online multiplayer pro osm hráčů. S módy jako Deatmatch, Team Deathmatch nebo Capture the Blimp. Jakkoliv jde o arkádové létání, tihle váleční veteráni mi na herním poli docela chybí, pročež doufám, že to nakonec bude aspoň solidní povyražení.

Co už před časem mohli ochutnat vlastníci PC a dost možná se jej posléze dočkají také majitelé X360 skrzevá službu Xbox Live - více o hře v našem zpravodajství.
zdroj: IGN

mart

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.