Real-time strategie Rome: Total War
zdroj: tisková zpráva

Real-time strategie Rome: Total War

5. 5. 2004 14:14 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Už od vypuštění hry Shogun: Total War pracují britští vývojáři ze studia Creative Assembly na svém novém real-time strategickém projektu této řady - Rome: Total War.

Activision, která vývoj tohoto titulu zaštiťuje, jej bude předvádět za pár dní na E3 a jako předvoj vyslala do světa pár nových ukázek. Rome: Total War vám bude moci nabídnout nejen single-playerovou kampaň (pojímá období mezi lety 300 a 50 př.K.), několik vedlejších map pro historické bitvy, ale také multiplayer s možností hry až pro čtyři hráče přes LAN nebo Internet. Kromě toho bude prodejní verze obsahovat ještě navíc editor, s jehož pomocí si hráči budou moci vytvořit své vlastní mapy a scénáře.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Rome: Total War bude samozřejmě vybavena řadou různých novinek, včetně rádce, který hráče vždy upozorní na to, jaké části hry by měl věnovat větší pozornost. Sami se budete moci rozhodnout, zda se zaměříte spíše na mikro-management, anebo tento aspekt přenecháte počítači a spíše se vrhnete na boje. Interface je prý navržen tak, aby se s ním každý rychle sžil. Snadno pochopitelné má být i ovládání. Kamera bude nabízet dva různé módy pohledu - tradiční a "širší" (pro lepší přehled nad situací). Grafika je plně ve 3D, ještě detailnější a s více efekty (exploze, real-time stínování), každá jednotka je animovaná a umělá inteligence podstatně lepší, než v předchozích hrách série. Vydání Rome: Total War očekávejte na podzim.

korgull

Nejnovější články