zavřít

Rampage Total Destruction také na Wii

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Tahle klasická arkáda se stává dalším potvrzeným titulem od fy Midway pro konzoli Nintendo Wii, spolu se hrou Mortal Kombat: Armageddon.

Oba počiny mají shodou okolností společného tolik, že se nejprve objevily či objeví na současných konzolích a posléze převedou na výkonnější Wii hardware. Ovšem není moc jasné, jak, nakolik či jestli vůbec se využije unikátní ovladač wiimote. Rampage: Total Destruction je tedy příkladem hry, která už nějaký ten pátek na trhu existuje ve verzích pro GameCube a PS2, tudíž port by měl být snadnou a rychlou záležitostí. Jedná se přitom o port hry, jejíž rámec by se dal shrnout do strohé věty, že tu s vybraným a patřičně přerostlým monstrem (typu King Kong či Godzilla) jdete ulicemi nějakého města, které přitom ničíte. Interakce herního prostředí má být i ve Wii verzi všeprostupující, do čehož se započítávají také pravidelné útoky lidí na vaši "maličkost", jimž můžete čelit za využití speciálních pohybů a ataků.


Tyto přitom vycházejí dílem z nalezených power-upů a dílem z prvotního výběru monstra, kde se v případě Wii tahle unikátní soupiska rozšiřuje až na nějakých 40 postav, tedy o deset více, než nabídly současné konzolové inkarnace. Za všechny můžeme zmínit jména jako George, Lizzie, Ralph, Sarah the Spider, Plucky the Chicken či Fifi the Rabid French Poodle. Nahání vám hra již teď hrůzu? Nebojte se vlka nic, je tu přislíben multiplayer pro dva hráče, ten strach jistojistě zažene. Pseudo 3D herní úrovně vás přitom zavedou do známých lokalit jako Chicago, Hong Kong a nebo Londýn, samozřejmě ve vylepšené grafice, než na jakou jste byli zvyklí. A ptáte-li se na datum vydání, byla zmíněna tato zima. Mimochodem, Midway má v přípravě další čtyři projekty pro Wii, všechny by se měly dostat na trh nejpozději v rámci druhého čtvrtletí 2007, přičemž většina z nich je cílena na mladší hráče. Do téhle kategorie evidentně patří i zde představená klasika Rampage: Total Destruction, byť by si skrze specifický humor mohla najít cestu k případnému odreagování i u náročnějšího herního publika.
zdroj: IGN

mart

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.