Máte námět či připomínku? Napište nám
Rainbow Six: nenechte vybuchnout nálož!
zdroj: Archiv
Preview

Rainbow Six: nenechte vybuchnout nálož!

24. 6. 2011 11:11 | autor: Adam Homola |

Utajené zdroje herního serveru Kotaku jsou proslulé svoji přesností a je to teprve pár týdnů, co předčasně odhalily např. náplň celého Modern Warfare 3. Neměli bychom proto brát na lehkou váhu, když nyní Kotaku poodhalilo koncept příštího dílu taktické týmové akce Rainbow Six. Nová hra prý bude příběhovější než všechny dosavadní díly a má se točit okolo teroristické buňky operující zevnitř USA. Převážně jde o imigranty naštvané na bankéře z Wall Streetu a vládu, přičemž tuto frustraci si extremisté léčí terorizováním nebohých obyvatel New Yorku.

Rainbow Six má tentokrát více dbát na vaše rozhodnutí, která ovlivní další průběh hry. Například v jedné scéně se na chvilku stanete nebohým občanem, kterého teroristé unesli a přivázali mu k tělu bombu. Vašem cílem bude vydržet, absolvovat celou přestřelku teroristů se zvláštním týmem a hlavně nezmáčknout červený knoflík ve své ruce. Hned poté dostanete pod palec celý tým Rainbow Six, který se stejným teroristům snaží zabránit v tom, aby zajatce transportovali na klíčový most ve městě a celý jej odpálili. Jste ochotní toho nebožáka obětovat, rozstřílet ho na cucky a tím město zachránit, i když jste za něj právě hráli? Nebo budete riskovat nebezpečnou záchrannou operaci, která může skončit smrtí tisíců nevinných lidí?

Ve hře prý budou i drastické možnosti, jako že nebožáka třeba popadnete a hodíte z mostu do vody. Jak bude vybuchovat, na obrazovce vám přeběhnou krátké flashbacky z jeho minulosti. Nový Rainbow Six má podle všeho pracovat i s nadpřirozenými prvky, kdy se vaši členové budou umět lokalizovat bez použití zvláštních přístrojů nebo s přesností robota zaměří kteroukoliv část protivníkova těla - a to do takové míry, že si bude moci sami vybrat, zda nepřítele jen omráčit nebo zabít.

Rainbow Six pro PC, Xbox 360 a PlayStation 3 stále nebyl oficiálně oznámen, což by se ale mohlo stát na letošním gamescomu.

Nejnovější články