zavřít

Psychotoxic má především pobavit

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V poslední době se čím dál častěji objevují v pozici hlavních hrdinů akčních stříleček ženy.

Také Nuclear Vision si pro své dílo s názvem Psychotoxic vybral coby ústřední postavu ženu. Jmenuje se Angie Prophet a kromě toho, že je příslušnicí něžného pohlaví, je také napůl anděl a ovládá schopnosti, kterými se dokáže probourat do lidských myslí a snů. CDV vysvětluje ve svém interview pro Gamersaga volbu takové hrdinky tak, že nikdo z vývojářů už netoužil po dalším superhrdinovi v bílém tílku a Angie prostě do celkového konceptu a atmosféry hry perfektně zapadá.

Pokud to ještě nevíte, děj Psychotoxic se bude odehrávat v New Yorku, v roce 2020. Hra bude probíhat v různých rovinách - v realistickém světě a pak tom snovém a vzpomínkovém. Většina těch "realistických" levelů vás zavede do prostředí velice podobnému skutečnému prostředí New Yorku. V misích odehrávajících se přímo v částech jako Manhatten a Central Park se tvůrci pokusili pro potřeby hry vyvést co nejvěrněji. Nicméně hlavní, oč jim šlo, bylo zachytit atmosféru "skutečného" světa a ne ho kopírovat. Hra jako taková je tvořena především s důrazem na zábavnost. Budete zde muset hodně střílet, ale také občas pracovat v utajení. Akční část přitom zabírá zhruba dvě třetiny hry a plížení se zbylou jednu třetinu. Někdy se prý dá jen těžko odlišit, čím se právě zabýváte, jak se tyto dvě části prolínají. Vydání Psychotoxic je naplánováno na druhou polovinu tohoto roku.

zdroj: Gamersaga

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.