Psychopatický Santa Claus v Sam & Max 201
zdroj: tisková zpráva

Psychopatický Santa Claus v Sam & Max 201

27. 9. 2007 16:16 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Santa zešílel, zavřel se s dětskou pistolí a týrá podřízené elfy. Co na to zvířecí detektivové Sam a Max?

Santa Claus zešílel a začal dětem namísto hraček posílat nevhodné dárky, jako třeba panenku na mučení. Situace je vážná a na Severní pól se proto vydává dvojice zvířecích detektivů Sam and Max v první epizodě druhé řady, nazvané Ice Station Santa. Symbol Vánoc všech amerických dětí se změní v psychopata, prvně týrajícího podřízené elfy a nakonec se s dětskou pistolí zamknuvšího na petlici. Na vaší cestě za odstraněním tohoto nebezpečného maniaka zažijete také nevlidné prostředí krysího boxu, jejichž šampióna budete muset porazit s vaší panenkou v rámci krátké minihry.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

A co nového v herním světě? Dříve nepřístupná jídelna u Stinky je nyní otevřená a přivítá vás v ní sama majitelka se svojí rodinou, jindy tu zase najdete sedět třeba Sybil s hlavou Abrahama Lincolna. Naopak obchodník Bosco zřejmě z hrdinů vyždímal, co potřeboval, protože jeho krám je zavřený a prodavač jej sám zajistil šílenými bezpečnostními systémy (mezi nimi i scannerem na celé tělo, který objevíte v první epizodě). U oblíbených C.O.P.S. si pak budete vyzvedávat bonusy vyhrané v minihrách při řízení vašeho auta. Co se týče dříve avizované nápovědy, tu bude možné nastavit na pět různých obtížnostních úrovní.

zdroj: Archiv


Sam & Max 201 Ice Station Santa - Bug Talk video

Sam & Max 201: Ice Station Santa vyjde 8. listopadu na GameTap a již o den později bude k dispozici na webu Telltale. Od druhé epizody (tzn. počínaje lednem) pak každý další díl vyjde druhý čtvrtek/pátek v měsíci a to až do dubna, kdy druhou řadu ukončí pátá epizoda. Více se dozvíte na homepage.
zdroj: GameTap, GamesRadar, AdventureGamers, Telltale, PR

levis

Nejnovější články