zavřít

Psí ninjové z mlátičky Ninja Gaiden 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Návštěva americké metropole se neobejde bez uslintaných a krvežíznivých psů: jak na ně vyzrát? + VIDEO SE SOŇOU

Hrdina chystané japonské mlátičky Ninja Gaiden 2 zamíří také do samotného srdce Ameriky, totiž večerního New Yorku, kde se to jen hemží příšerami a zrůdami. Jako první na vás zaútočí psí ninjové s meči v tlamách a schopností házet po vás vybuchující šurikeny. Někdy se přířítí ve smečkách a budou kousat, skákat a slintat, jak to jen vzteklá psiska umí: pak holt nezbude, než popadnout Ryův věrný dračí meč a zvířata s prominutím sesekat na hromadu.


Vedle dračího meče budete v této fázi hry moci sáhnout také po měsíční holi a nově představených drápech. Ty si jednoduše připnete na obě ruce i nohy a budete bojovat stejně jako dosud s holými pěstmi: efekt však pochopitelně bude nesrovatelný, protože po každé podobné ráně či kopanci budou příšerám odpadávat končetiny, hlavy atd. V rámci vašeho newyorského výletu dále zažijete souboj s bossem na vršku Sochy svobody a také se dozvíte, kdo je tajemná Soňa z CIA a proč se pro pomoc obrací právě na vás.


Ninja Gaiden 2 - video se Soňou

Ninja Gaiden 2 vyjde 3. června pro X360 - více v předchozích článcích:

Jeskynní boje z Ninja Gaiden 2  [22.2.2008 12:12 - levis]
Kouzla a krev v Ninja Gaiden 2  [29.11.2007 13:13 - levis]
Řada nešťastných náhod v Ninja Gaiden 2  [31.10.2007 21:21 - mart]
První informace o Ninja Gaiden 2  [12.9.2007 15:15 - mart]
zdroj: CVG

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.