První ukázky z Dark Messiah: Elements
zdroj: tisková zpráva

První ukázky z Dark Messiah: Elements

3. 7. 2007 18:18 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Oproti PC verzi bude hra pro X360 v mnoha směrech upravena, s více levely a bohatším multiplayerem.

Když jsme vám v květnu odhalili skutečnost, že společnost Ubisoft pracuje na Dark Messiah of Might & Magic pro X360 - Dark Messiah of Might & Magic: Elements, uvedli jsme na základě informací, ze kterých jsme vycházeli, že se vydání tohoto titulu chystá na letošní září. Jak se dnes ukázalo, není tomu tak. Ubisoft dnes totiž vypustila tiskovou zprávu, v níž uvádí jako plánovaný termín vydání první čtvrtletí příštího roku. To sice není zrovna příjemná informace, nicméně doplněna byla sadou prvních screenshotů, kterými jsme naplnili naši galerii.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Dark Messiah of Might & Magic: Elements je vyvíjena studiem Annecy společnosti Ubisoft, jež je známo pro multiplayerové módy série Tom Clancy’s Splinter Cell. Není na to ale samo. Pomáhají mu ještě Arkane a Valve (hra užívá Source engine). Oproti PC verzi bude Elements v mnoha směrech upravena. Má představovat více akce, s čímž souvisí i zdokonalení různých herních mechanismů a vypilování ovládání pro pad či přidání tří dosud neviděných levelů s novými úkoly, apod. Dále tu mají být obsaženy nové multiplayerové mapy navržené exklusivně pro X360. Co se ještě MP týče, veškeré ostatní náležitosti jsou optimalizovány pro Xbox LIVE a s ohledem na podporu až 10 hráčů.

Dark Messiah of Might & Magic: Elements vám ukáže tu nejtemnější stránku světa Might & Magic. Se silami zla, které tu budou silnější a prohnanější než kde jinde, se utkáte ve 12 kapitolách. K dispozici budete mít přes 30 typů zbraní a kolem tuctu různých kouzel. Ke svému prospěchu budete moci využít i herní prostředí. Někdy totiž bude snazší nepřítele nalákat do pasti, než si na něm tupit ostří.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články