zavřít

První střípky o příběhu Hitmana 3

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O akci Hitman 3 s podtitulem Contracts se toho popravdě zrovna dvakrát neví.

Měli jsme tu už oficiální oznámení a dokonce i první renderovaný filmeček, ovšem příběh, náplň a další charakteristiky hry nám dosud zůstávají utajeny. Na specializované sajtě HitmanForum vyzpovídali redaktoří tvůrce série, Jacoba Andersena, který prozradil několik zajímavých informací, týkajících se však bohužel spíš předchozího vývoje než budoucích plánů či obsahu Contracts.

Po dokončení první hry Hitman: Codename 47 v roce 2000 prý tvůrci vůbec neuvažovali o pokračování. Nicméně prodejní výsledky (600 tisíc kusů) byly dostatečným argumentem potvrzujícím, že se hráčům titul zalíbil (mimochodem, první Hitman je nyní v prodeji v edici Game4U za 399 Kč). Andersen přitom přiznává, že původně měl být Codename 47 klasickou akcí/střílečkou s nájemným vrahem, během vývoje se ale vývojáři dostávali do situací, kde se využití stealth prvků přímo nabízelo, a tak se nakonec stal Hitman tím, čím jej dnes známe. Příliš toho údajně nezbylo ani z původního návrhu příběhu, který byl zpočátku velice komplikovaný. IO Interactive se v něm nechali inspirovat hlavně filmy z hong-kongské produkce a částečně i Jamesem Bondem.

V chystaném Codename: Contracts by se měl příběh "otřít" i o události z předchozích dílů. Stylově bude prý hra mnohem víc podobná jedničce a narazíme v ní též na několik již známých postav. Příběh začne v jedné z budov pařížské opery, kde má náš hrdina provést klasickou zakázku. Vše jde hladce, ale než se Agent 47 naděje, je zničehonic všude spousta policistů. Nechápe, jak se na místo mohli dostat tak rychle a vlastnímu chycení se mu podaří uniknout jen o vlásek. Zraněný se pak ukrývá v levném hotelu, ale policie si jej má již brzy najít. Hitman: Contracts je ohlášen na jaro 2004 a jak možná víte, na motivy série se připravuje rovněž celovečerní film. Jako možného hlavního představitele by si tvůrci dokázali představit třeba herce Daniela Day Lewise, ovšem pochopitelně s trochu jiným "účesem" ;)

zdroj: HitmanForum

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.