zavřít

První obrázky a informace z DLC Dragonborn pro Skyrim

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Preview autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Trailer na přídavek Dragonborn pro TES V: Skyrim už jste zajisté viděli, teď je na čase, abyste se o tomto DLC také něco konkrétního dozvěděli. Bethesda totiž zveřejnila várku hezkých screenshotů, a k tomu oficiální informace.

Dragonborn vás ze Skyrimu zatáhne na ostrov Solstheim, kde na vás krom nových dungeonů, měst a mraků questů čeká souboj na férovku s prvním „dragonbornem“, na což ostatně upozorňoval už sám trailer. Abyste se tomuto svému předchůdci mohli postavit, respektive mohli čelit i ostatním novým nebezpečenstvím a nepřátelům, tak se po cestě naučíte nové dračí pokřiky i kouzla, čtením zakázané literatury získáte přístup k novým skillům a temným silám, a kdo bude hledat, získá i nová brnění. Prostě klasika, jakou člověk od datadisku čeká, přinejmenším obsahově.

Hlavním lákadlem Dragonborn DLC by ale měla být možnost krotit draky, abyste se na nich mohli proletět krajinou, jak rovněž naznačil už několikrát zmíněný trailer. Tedy alespoň pro mě. Jenže, co je dobré pro mě, to nemusí být dobré pro ty z vás, co máte zájem spíše o slíbené setkání s původními obyvateli ostrova (skaalové) nebo průzkum osady temných elfů z Raven Rocku.

Dragonborn si majitelé X360 verze hry budou moci za 1600 MS bodů koupit z XBL od 4. prosince, kdy se DLC dočkají majitelé PC a PS3 verzí na západě není známo (i když technicky už to prý tvůrci mají pořešené). Pokud jde o případné vydání u nás a v dalších okolních zemích, jejichž obyvatelé si Skyrim nemohli koupit ze Steamu a přídavky jakbysmet, tak to je rovněž ve hvězdách. Proto alespoň připomenu, že u nás se zatím v krabici a s CZ texty prodává první DLC pro PC verzi Skyrimu – Dawnguard. Jeho recenze už se připravuje.

Tagy: akční fantasy RPG dlc

Zdroje: Bethesda blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.