zavřít

První náhled do světa Wardevil

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Skvěle vypadá, běží v 1080p a vyjde na Blu-ray disku. Co bude zač akce Wardevil s filmovou grafikou?

Dalším exkluzivním PS3 titulem s ohromující grafikou bude chystaná “filmová akce” Wardevil: Unleash The Beast Within, vznikající přímo ve filmových studiích Ealing v Anglii. Její autoři, Digi-Guys, na ní pracují již třetím rokem a za tu dobu uvolnili celou řadu působivých screenshotů, které jsme včetně poslední dávky umístili do naší galerie.


Wardevil má zbořit hranice mezi filmovým vypravováním a tradičním konceptem videohry: dokonce vzniká v takových podmínkách, že autoři jsou z použitého Enigma enginu schopni s týmž obsahem vytvořit hru i HD film. O samotném titulu toho přitom moc známého není: stanete se v ní hrdinou Wardevilem v pustém světě, ovládaném jakousi federací Chun. Wardevil poběží v 1080p při šedesáti snímcích za vteřinu a hru vydá na Blu-ray disku příští rok Ignition.

Než vyjde trailer z letošního TGS, doporučujeme shlédnout starší filmečky na povedené homepage.
zdroj: homepage

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.