zavřít

První informace o Unreal II

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pro všechny milovníky Unrealu a Unreal Tournamentu mám dobrou zprávu.

Kromě pokračování Unreal Tournamentu pod názvem Unreal Warfare se připravuje i Unreal 2. Ten bude vyvíjen firmou Legend Entertainment a měl by podle autorů spojit to nejlepší z Unrealu i UT. Na VoodooExtreme se nyní objevily první konkrétnější informace o hře, které byly čerpány z posledního čísla časopisu PC Gamer.

Co nás tedy čeká? Ve funkci "Terran Colonial Authority Frontier Marshall" (tedy jakýsi šerif) budete střežit konec vesmíru na průzkumné lodi Atlantis. V 25 levelech vás čekají rozličné úkoly, ve kterých chtějí autoři mimojiné využít obliby Assault módu z UT a nepřímo ho do hry aplikovat. Podobně jako v prvním Unrealu na vás čeká méně protivníků (maximum by mělo být 4-5 monster v danou chvíli), o to ale budou chytřejší. V mnoha misích vám budou pomáhat počítačem řízení spolubojovníci a za zmínku jistě stojí i to, že na nás čeká několik nových zbraní (mimojiné plamenomet). Multiplayer nabídne klasické módy (DM, Team DM, CTF, Last man Standings) a pak nové módy podobné Team Fortress. Samozřejmostí bude optimalizace pro GeForce 3 a na závěr již jen dodám, že na vývoj hry si autoři dali rok, což asi znamená, že možná za rok a půl se můžeme těšit.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.