zavřít

První informace o Earth & Beyond

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na Computer and Video Games (CVG) se objevily informace o prozatím tajném projektu Westwood Studios, tvůrců série Command & Conquer.

Jmenuje se Earth and Beyond a mělo by se jednat o masivní multiplayerové sci-fi RPG založené na podobných principech jako TV série Star Trek nebo Star Wars. Hráč si bude moci vybrat jedno z mnoha různých povolání, jako například voják nebo lovec odměn, a prozkoumávat rozlehlý vesmír čítající okolo 200 obydlených planet. Navíc se předpokládá využití velkého množství rozličných kouzel, což si ve vesmíru zatím nějak nedokážu představit. Důraz je také kladen na vizuální stránku. Vysoce postavený zdroj těchto informací prohlásil, že hra bude vypadat 10x lépe než Everquest. Oficiální ohlášení hry se očekává na květnovém E3 (podle Gamers.com již na konci roku) a vydání na vánoce 2001.

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.