zavřít

První detaily o hororovém Shellshock 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Při návratu do Vietnamu v naturalistickém stylu vám bude úzko z všude číhajícího nebezpečí.

Máte-li historické FPS raději než kosení arabských teroristů či vesmírných emzáků, zbystřete pozornost. Chystá se totiž návrat do Vietnamu v čerstvě přiblíženém ShellShock 2: Blood Trails aneb pokračování již skoro čtyři roky staré third-person akce Shellshock: Nam '67 (50%, recenze). Její vývojáře z Guerrilly pak koupilo Sony a zaměstnalo je prací na Killzone 2. Značka Shellshock však zůstala Eidosu, který pokračování vietnamského příběhu svěřil Rebellion, autorům Rogue Trooper či dnes již klasického Alien vs. Predator. Co o hře zatím víme?

  • Vietnam ztvárněn krvavě, hororově a naturalisticky, s důrazem na úzkost a strach z všude číhajícího nebezpečí.
  • Hrdinou přeživší voják ze skupiny, která trávila měsíc v kambodžské džungli zachraňováním ztroskotaného letadla s přísně tajným nákladem "Whiteknight", zřejmě chemickou zbraní určenou do Vietnamu.
  • Nutné postupovat opatrně a potichu, šetřit haždou kulku a vzdorovat strachu, drogám i hroutícímu se vlastnímu zdraví.
  • Prožijete napalmové útoky, prolézání podzemních tunelů, vyhýbání se krutým léčkám i střet s nepřáteli infikovanými Whiteknight.
ShellShock 2: Blood Trails vyjde na podzim pro PC, X360 a PS3.
zdroj: GS, SG

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.