zavřít

První datadisk C&C Generals: Zero Hour

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Electronics Arts dnes přišla s oznámením a odhalením úplně prvního datadisku pro Command & Conquer Generals - Zero Hour.

Na titulu pracuje vývojářský tým EALA. Vydání je naplánováno na pozdější měsíce tohoto roku.


nové obrázkykompletní galerie

Cílem hráčů by v této hře mělo být stát se tím nejvyšším a hlavním generálem moderních válečných konfliktů. Nebude to úkol jednoduchý, neboť se budete muset utkat s těmi nejelitnějšími vůdci světa. Zero Hour bude údajně obsahovat úplně nový herní mód zvaný "Generals Challenge". Pokud si jej rozhodnete zahrát, budete si moci vybrat kteroukoliv z devíti různých nabízených armád a postavit se tváří v tvář těm dalším počítačem ovládaným generálům. Poté, co některého z nich pokoříte, budete si jej moci vybrat v online hře. Navíc se můžete těšit také na arzenál nových velmi moderních zbraní a velkou rozmanitost nových jednotek. K dispozici budete mít tři nové kampaně obsahující 15 nových single-playerových misí.

Update 21:27 - Dodatečně se objevily ještě první dva screenshoty, které nyní můžete vidět také v naší galerii.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.