Propracovaná bojovka Dead or Alive 4
zdroj: tisková zpráva

Propracovaná bojovka Dead or Alive 4

2. 6. 2005 11:11 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Tecmo oficiálně oznámilo, že očekávaný čtvrtý díl z jejich populární série bojovek s názvem Dead or Alive bude součástí softwarového balíku podporujícího listopadový start konzole Xbox 360.

Díky pokrokovému hardwaru se údajně dočkáme úžasné audiovizuální zkušenosti, kterou bude možné si vychutnat také v online módu.
Dead or Alive 4 má předefinovat 3D grafické HD (high-definition) zpracování, v němž vyniknou úchvatné detaily jednotlivých postav, jakož i prostředí, které bude po vzoru minulosti plně interaktivní. Mezi bojovníky se máte dočkat řady nových tváří, příběhového pozadí a s tím souvisejících FMV sekvencí a co hlavně, komplexního bojového systému, kde bude k vidění zatím nejpropracovanější model "counter-atacků" - v rámci téhle řady. Nicméně spousta momentů zůstává ve známých intencích, počítaje v to i půvabné zástupkyně něžného pohlaví, které jsou extrémně dobře vybaveny na jistý plavecký styl a v několika případech k tomu i dost nalehko oděny.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

V souvislosti s interaktivitou herního prostředí. Jednotlivé arény sice opět budou několika úrovňové, ale nyní mají být tvořeny také z pevných překážek, takže už žádné mrhání stavebním materiálem, co se po nárazu hroutí a tříští – postižená postava se nyní pěkně od daného objektu odrazí a poté přepadne. K tomu tu má být něco náhodných objektů v obraze, jimž se bude třeba během boje vyhnout a podobné lahůdky.
zdroj: GameInfoWire

martin

Nejnovější články