zavřít

Proměny postav v Saints Row 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Čas plyne jako voda, obvzláště ve městě Stilwater. Jaké překvapení, setkat se znovu s hrdiny jedničky.. + PRVNÍ VIDEO

Snad se městské akci Saints Row 2 od Volition věnujeme příliš, ale to by zkrátka nesměla vypadat tak nadějně a nabízet lákavé možnosti i ve chvíli, kdy se hype okolo GTA IV řítí do své vrcholné fáze. Říkáte, že je to prachsprostý klon? Dejte mu šanci a přečtěte si, co nového ke hře řekl její hlavní designér James Tsai:
  • Z postav se vrátí Julius, který měl očividně prsty v bombovém útoku na konci jedničky, i Troy, který povýšil z detektiva na šéfa městské policie a v úvodu hry jej zaměstnává rozsudek smrti pro Johnnyho Gata.
  • Ústředním protivníkem tentokrát politická/lobbovací skupina Ultor v čele s Danem Vogelem, snažícím se získat totální kontrolu nad městem: vlastní policie, kontakty v každém větším obchodě, průmyslu atd.
  • Výrazné bitvy s bossy coby menší vyvrcholení hry.
  • Ve volných chvílích možnost vydělávat si peníze či získávat respekt experimentováním ve městě, např. zkoušením triků v autech, zničením sídla znepřáteleného gangu nebo terorizováním chodců.
  • Interaktivní prostředí s možností používat různé předměty jako zbraně: židle, flašky, pouliční lampy apod.

Saints Row 2 - Uncle Gary videa
  • Časté střídaní dopravních prostředků: v jedné misi létání s helikoptérou a kropení ulic pod vámi, v druhé závody na jachtách a následná honička s policejními skútry.
  • Z vozidel několik druhů letadel, helikoptéry, lodě, vodní skútry, motocykly, monster trucky i APC.
Saints Row 2 vyjde pro X360 a PS3 ne na podzim, ale podle nových informací už 26. srpna - více v předchozích článcích:

Blbnutí v multiplayeru Saints Row 2  [23.3.2008 16:16 - levis]
Dálkově odpálená nálož v Saints Row 2  [4.3.2008 15:15 - levis]
Transsexuálem v Saints Row 2  [19.12.2007 13:13 - levis]
Saints Row 2 s deštníky i dekorací domu  [16.10.2007 17:17 - levis]
První detaily o Saints Row 2  [24.9.2007 19:19 - levis]
zdroj: IGN

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.