zavřít

Project Nomads info & screeny

Windows

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O pár řádků níže jste se mohli dočíst, že Project Nomads (dříve známá pouze jako Nomads) získali na veletrhu ECTS cenu pro nejlepší PC hru.

zdroj: Archiv

A jelikož určitě existuje hodně lidí, kteří o tomto titulu od německých CDV Software a Radon Labs slyšeli vůbec poprvé, nabízíme Vám k prozkoumání balík nových obrázků:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Více o této slibné hře, která mixuje akci se strategií a kterou si určitě nezahrajete dříve než v druhé polovině příštího roku, čtěte v mém starším preview:

Na první pohled připomínají Nomads mix mezi Magic Carpetem od Bullfrogu a českými Flying Heroes, ale po bližším zkoumání zjistíte, že se jedná o mnohem více než čistou akci, jakou výše jmenované hry po většinu času byly. V Nomads budou další postavy k interakci, ať už obchodníci nebo další Nomádové jako vy. Celá hra je více komplexnější, mimojiné také kvůli tomu, že Nomads obsahují mnohonásobně více kouzel, než jste si vůbec mohli v Magic Carpet představit. A vzhledem k technickému pokroku slibují i Nomads hezčí podívanou po grafické stránce než Flying Heroes... [více]
zdroj: PR & homepage zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.