Probuzení v Iron Man 2
zdroj: tisková zpráva

Probuzení v Iron Man 2

23. 4. 2010 22:22 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Tony Stark už by byl málem umřel, ale znáte to..., hrdina aby zemřel?

Kdo od akčního Iron Mana 2 čeká podobnou zoufalost jako od propadákového prvního dílu, měl by se připravit na šok. Zhruba tak vyzněla poslední vlna preview této filmové akce, která v doprovododu stejnojmenného filmu již brzy zamíří na vaše monitory. Že by se SEGA pro jednou poučila a vzala si kritiku k srdci?

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Nedávná předváděčka hry začala scénou, v níž parta drsných chlápků z Roxxonu vtrhne do skladiště hl. hrdiny Tonyho Starka a pokusí se mu ukrást náhradní části robotického programu Jarvise. V roli Starka sem musíte okamžitě přiběhnout a zabránit tomu, aby protivník ukradenou technologii obrátil na vás..., což se ale samozřejmě záhy stane.

Nepříteli se dostane do rukou EMP a okamžitě s ním všechny vaše hračičky na chvíli znehybní. Stark v tu chvíli začne umírat a před očima se mu promítne jeden flashbackový filmeček. Když se pak postupně vrací zpět do reality, jeho systémy nabíhají postupně, čehož autoři chytře využili k začlenění tutorialu. Ten prozradil mimo jiné to, že Iron Man může nově létat, kdykoliv se mu zachce - a že ve druhém díle bude moci nově poletovat i uvnitř budov.

A co dalšího? Příběh napsal opět Matt Fraction, hrdinům své hlasy poskytli Samuuel L. Jackson a Don Cheadle (postavám Nicka a Rhodese), svolení naopak nedal už Robert Downey Jr., takže samotného Iron Mana namluví Eric Loomis, který mu hlas propůjčil už v animovaném seriálu. A ještě jedna zpráva: navzdory vylepšenému ovládání i spravenému modelu létání přesto Iron Man 2 nevykazuje nějakou úžasnou grafiku, tvrdí recenzenti a poukazují na nerealistické modely očí nebo příliš pixelované modely.

Iron Man 2 vyjde 30. dubna pro Xbox 360 a PlayStation 3 a v odlišné verzi pak pro Wii, PSP a DS - více v posledním článku.

zdroj: IGN

levis

Nejnovější články